Správná volba má za sebou pilotní fázi

Celkem 7 škol v Plzeňském kraji se během jarních měsíců zapojilo do zkušebního ověřování produktů vytvořených pro vás – žáky základních škol a vaše učitele.

Všechny vytvořené produkty byly v uplynulých týdnech využívány přímo ve vyučovacích hodinách volby povolání. Mezi hojně využívané patřil i portál „Studuj v Plzeňském kraji“. Z ohlasů, které dosud máme od vašich učitelů usuzujeme, že tento nový portál plní svůj účel a pomáhá vám se zorientovat v široké nabídce škol i profesí.

Během pilotního ověřování proběhla v rámci propagace projektu také jedna netradiční akce – ukázková hodina volby povolání spojená s tiskovou konferencí. Tato akce se uskutečnila v úzké spolupráci se ZŠ Dobřany. Cílem bylo představit médiím i partnerům projektu nově vytvořené produkty, a to přímo ve vyučovací hodině.

V průběhu celé pilotní fáze jsme průběžně shromažďovali postřehy, připomínky a zlepšovací návrhy vašich učitelů. Na základě této zpětné vazby budeme produkty dále vylepšovat a doplňovat tak, aby byly ve školním roce 2010/2011 připraveny k plnému využití na více než 40 školách v kraji.

© 2009 Správná volba, provozuje Regionální rozvojová agentura PK o.p.s.

Design: Creative Studio s.r.o., redakční systém 4site CMS